Yolculuğunuzun ihtiyaç duyduğunuz her anında Shell'e güvenebilirsiniz. Yüksek kaliteli akaryakıt ürünleri, seçkin hizmeti ve ayrıcalıklı kampanyaları ile Shell her zaman yanınızda.

Eğitimli personelimiz aracınıza en uygun yakıtı güvenli bir şekilde ikmal ederken sizler de istasyonlarımızın zengin marketlerinden yapacağınız alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Shell, Türkiye geneline yayılmış 1200'ü aşkın akaryakıt istasyonundan oluşan yaygın bir dağıtım ağı aracılığıyla tüketicilerine perakende satış hizmeti vermektedir.

Shell'in perakende satışlar çatısı altında sunulan ürün ve hizmetleri şunlandır:

Benzinler:

Shell Kurşunsuz Benzin 95

Shell V-Power Nitro(+)

Dizel Yakıtlar:

Shell Fuel Save Diesel

Shell V-Power Nitro(+)

Gaz:

Shell Autogaz

Diğer Hizmetler:

Shell Taşıt Tanıma Sistemi

Shell Helix Motor Yağı Merkezi

Shell Club Smart Card

Kredi Kartlarına Özel Avantajlar

Direkt Dağıtım Sistemi

EuroShell Card

Shell Müşteri Hizmetleri

Shop

Shell Kalite Kontrol Sistemi (gezici ve sabit laboratuvarlar)

24 saat güleryüzlü hizmet

Farklılaştırılmış Ürünler:

Otomotiv yakıtları ve madeni yağ ürünlerimizi sürekli geliştiriyoruz. Bu doğrultuda dünyadaki otomobil üreticileri ile birlikte ürünlerimizin en son motor teknolojisinin artan ihtiyaçlarına uygunluğunu sağlıyoruz. Faaliyete bulunduğumuz birçok pazardaki tecrübelerimiz, müştelerimize özel ürün ve çözümler üretmemizi sağlıyor.

Diğer Hizmetler

Türkiye'deki tüketicilerin, otomotiv ve endüstriyel her türlü gereksinimine cevap verecek cins/ambalaj kambinasyonu içinde, Derince Tesisatımız'da uluslararası Shell teknolojisi ile üretilip piyasaya sunulmaktadır.

Güvenilir Kalite

Akaryakıt ve yağlarımız, yurdun dört köşesine yayılmış 600'ü aşkın akaryakıt istasyonu aracılığıyla satılıyor. Shell, TSE - ISO 9002 Kalite Güvence Belgesi almaya hak kazanan Türkiye'deki ilk petrol şirketi olma ünvanına hak kazanmıştır.

Rafineriden araç deposuna kadar tüm kademelerde Shell akaryakıtının kalitesinin kontrolü sağlanır.