2004 yılında kurulan Nanopet Petrol Ürünleri, akaryakıt (motorin, normal ve süper benzin, gaz fuel-oil, kalorifer yakıtı) ve madeni yağ toptan perakende ticaretini yapmakta olup; ayrıca bu ürünlerin eğitimli ve deneyimli satış kadrosuyla doğrudan pazarlanması hizmetini vermektedir.

Müşterilerimizin toptan akaryakıt ihtiyaçlarında güvenilir çözüm ortağı olma amacıyla hareket eden Nanopet Petrol, her müşterinin durumuna özel çözümler üretmektedir.

Çevreye duyarlı olan Nanopet Petrol, güvenlik önlemleri alınmış ürünlerin kontrollerini büyük bir hassasiyetle yapmaktadır. Faaliyetlerini etik şirket prensipleriyle gerçekleştirirken, bugün sağlayacağı başarının şirket geleceğinin teminatı olduğuna inanmakta ve sektördeki gücünü arttırmak için yeniliklerin yakından takipçisi olup; öz kaynaklarını sürekli olarak yenilemektedir. Nanopet Petrol’ün bu yaklaşımı, geleceğe dönük verdiği kaliteli hizmet ve yapmış olduğu titiz üretim faaliyetleriyle müşterilerinin memnuniyetini kazanmasına olanak sağlamıştır.

Nanopet Petrol, bugüne kadar elde ettiği başarılardan cesaret alarak; sağlam altyapısı, ileri görüşlülüğü ve özveri ile çalışan profesyonel kadrosu ile varlığını geleceğe taşımayı planlamaktadır. Sektöründe önemli bir marka olmak misyonuyla yola çıkan Nanopet, güvenli adımlarla bu yolda ilerlemektedir.

Nanopet Petrol, faaliyet süreci içerisinde şirket içinde çalışanları ve şirket dışında bağlantılı olduğu siz iş ortakları ile ilişkilerinin sağlıklı işleyişini sağlamak amacıyla aşağıdaki ilkelerle hareket etmektedir:

- Çalışanlarının ve çevrenin emniyet ve güvenliğini sağlamak,

- İş ortaklarına en kısa sürede, güvenli hizmet sunabilmek. Toptan akaryakıtta müşterilerinin çözüm ortağı olmak,

- Hizmetin en yeni teknik donanımlarla beraber alanında eğitimli ve deneyim sahibi çalışanlarıyla verilmesine özen göstermek,

- Sürekli aktif olup, müşterilerine farklı çözümler sunarak, kendisini yenileyen bir şirket olmak.